Home > Event > З 7 по 11 грудня 2009 Львів приєднався до організації Першого Європейського тижня ознайомлення з муковісцидозом
11 Листопад, 2009
12:00
Львів, пл. Ринок

З 7 по 11 грудня 2009 Львів приєднався до організації Першого Європейського тижня ознайомлення з муковісцидозом – для боротьби за краще і триваліше життя людей хворих на муковісцидоз.

У межах 1-го Європейського тижня ознайомлення з муковісцидозом. Львівське обласне управління охорони здоров’я, Благодійний фонд «ДЗВІН», ДУ «Інститут спадкової патології АМН Украни», Львівська обласна дитяча спеціалізована клінічна лікарня (Львівський центр надання допомоги хворим на муковісцидоз) за підтримки низки громадських студентських організацій та Львівської міської ради провели низку заходів:

8 грудня 2009 року відбувся флешмоб “Запусти кульку здоров’я”, біля Львівської ратуші.

200 учасників одягнули браслет CF солідарності показавши, що суспільство не є байдужими до даного захворювання, а завжди може допомогти та прийняти у своє середовище хворих людей.

200 учасників маючи у руках кульки виклали логотип СF та запустили кульки у небо.

Учасники флешмобу: Пацієнти хворі на муковісцидоз, їх батьки зі Львова, Києва, Тернополя, Івано-Франківська, Рівного, Луцька, Ужгорода, представники БФ «ДЗВІН», студенти, зірки естради: Павло Табаков та Наталка Карпа, чиновники, медики.

Для учасників акції доброчинну захоплюючу екскурсію вулицями Львова провели львовознавці Дотепні жарти з уст Іван та Петро Радковці підняли настрій людям, для яких кожен прожитий день є днем боротьби з недугою.

Головна мета акції – звернути увагу журналістів та громадськості на існування проблеми муковісцидозу досягнута: – термін “муковісцидоз” прозвучав у випусках новин усіх місцевих каналів, підготовлено спеціалізовані програми, зацікавлено журналістів у проблемі.

Ми отримали досвід і бажання для організації подібних заходів у майбутньому.

Дякуємо Львівському осередку «СІМ», ДУ «Інститут спадкової патології» АМН України у партнерстві з прес – службою ЛМР, Благодійний фонд «Дзвін», ЛОДСКЛ, Студентське самоврядування ЛНУ ім. Івана Франка, West da crew

Розповсюджено 1000 листівок про муковісцидоз.

Фотозвіт можна перегшлянути ТУТ.