Home > Реєстр

Європейська асоціація муковісцидозу веде єдиний реєстр випадків цього захворювання і надає у використання програмне забезпечення для створення бази даних таких пацієнтів усім Єропейським центрам муковіцсцидозу (https://www.ecfs.eu/projects/ecfs-patient-registry/project) відповідно до міжнародного законодавства із захисту баз даних.

Європейський реєстр муковісцидозу.

Інформація  для пацієнтів.

 Реєстри, які містять клінічну інформацію про пацієнтів з МВ, використовуються в багатьох країнах у всьому світі  для того, щоб допомагати в медичних дослідженнях з метою покращення опіки та лікування хворих на МВ. Ми організували такий реєстр хворих на МВ  для нашої країни і просимо вашого дозволу включити ваші дані в цей реєстр. Також,  ми плануємо створити європейський і світовий реєстри для хворих на МВ, які будуть включати анонімні дані пацієнтів з багатьох країн для того, щоб надати нам більше інформації та забезпечити зростання ефективності   лікування МВ.

Вся інформація нашого національного реєстру буде анонімною. Також, не буде можливим ідентифікувати певних індивідуумів європейського чи світового реєстрів.

Клінічна група вашого регіону буде вносити ваші дані та поновлювати  їх в залежності від вашого прогресу. Проте, будь – яка інформація, яка могла б  дозволити вас ідентифікувати буде видалена з даних національного і європейського реєстру. Найсуворіші методи контролю будуть встановлені для того, щоб ви були впевнені, що ваші дані не  можуть бути розголошеними з національного і європейського реєстру.

Крім  вашої місцевої клінічної групи, довірена третя сторона зможе ідентифікувати вас, якщо буде така необхідність, їй буде дозволено знати тільки те, що необхідно, при умові,  суворого контролю доступу до бази даних.

Необхідно бути впевненим, що по всій Європі реєстр працює ефективно, а також гарантувати, що забезпечується анонімність при передачі ваших даних для наукових досліджень, яка може відбутися  тільки згідно до  національних і європейських законів і ретельно контрольованих процедур. Для того, щоб забезпечити постійне поновлення даних в реєстрі, ваша клінічна група може також робити запит третій довіреній стороні.

Дані  реєстру можуть використовуватись для таких цілей:

 

  • Щоб оцінити ефективність роботи вашої окремої клініки, а також  вашої окремої країни в порівнянні з іншими клініками МВ і країнами у Європі та у світі.
  • Щоб оцінити, який метод лікування дає найкращі результати і який метод догляду є найбільш успішним.
  • Щоб оцінити нові тенденції у лікуванні МВ, наприклад збільшення  нових інфекцій або ускладнень.
  • Щоб забезпечити використання  інформації для планування майбутніх послуг для людей з МВ.
  • Щоб визначити групи пацієнтів, які б могли приймати участь в спеціальних наукових дослідженнях. Контакти будуть відбуватися тільки через вашу регіональну клініку МВ.
  • Дані будуть доступні для комерційних пропозицій тільки у випадку прямого лікувального ефекту для хворих на МВ і якщо будуть забезпечені всі етичні вимоги.

Використання будь–якої інформації з європейського реєстру вимагатиме схвалення Регламентної Комісії. Ця процедура буде проводитись шляхом консультацій з провідними європейськими спеціалістами по муковісцидозу, а також з представниками світових реєстрів з якими ми співпрацюємо у боротьбі з МВ (напр. США).Довірена третя сторона, юридичний захист даних та етичний експерт забезпечать недоступність використання ваших даних. Якщо реєстр закриється, ваші дані будуть повернені  до вашої місцевої  клініки, якщо на них буде запит, в  іншому випадку вони будуть знищені.

Ваша участь повністю добровільна і ви маєте право забрати вашу згоду в будь-який час без пояснення причини.

Адміністратор даних – це ваша місцева клініка і європейська асоціація муковісцидозу для європейського реєстру. Якщо ви маєте будь-які запитання щодо використання ваших даних або якщо ви хочете видалити вашу інформацію з реєстру, контактуйте з своєю місцевою клінікою.

 Завантажити форму реєстраційної згоди хворого на муковісцидоз

Завантажити інформацію про ECFSPR – реєстр